menu

Autorzy książek dla najmłodszych czytają dzieciom

2020-04-20 12:05:19 (ost. akt: 2020-04-20 12:24:02)

Autorzy książek dla najmłodszych we współpracy z Fundacją Czas Dzieci i Międzypokoleniowym Festiwalem Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki walczą z nudą!

Od ponad 3 tygodni na profilu facebook’owym Festiwalu każdego dnia pojawiają się filmiki z cyklu #CzytankiNaCzasie. Pisarze nie opuszczają swoich czytelników i niczym prawdziwi superbohaterowie występują przed Wami jako lektorzy swoich powieści! Wszystko to aby umilić czas bez wychodzenia z domu i wesprzeć akcję #zostańwdomu.

O co chodzi?

Każdego dnia znany autor literatury dziecięcej, specjalnie dla najmłodszych czyta fragmenty swoich książek! Zawsze o 13.00 uchlamy nieco rąbka tajemnicy i zdradzamy, kto pojawi się na naszym profilu tego wieczora. Video dostępne zawsze od godziny 19.00!

Kto już u Nas gościł?


Mieliśmy u siebie prawdziwą plejadę gwiazd! Czytali już dla Was: Marcin Szczygielski, Renata Kijowska, Rafał Kosik, Marcin Mortka, Marcin Kozioł, Marta Guśniowska, Szymon Radzimierski, Zofia Stanecka, Agnieszka Tyszka, Sergiusz Pinkwart, Wojciech Widłak, Joanna Jagiełło, Katarzyna Huzar-Czub, Tomasz Samojlik, Rafał Witek, Grzegorz Kasdepke, Małgorzata Swędrowska, Marta Fox, Małgorzata Strękowska-Zaremba ,Małgorzata Karolina-Piekarska oraz Joanna Kmieć.

W najbliższych dniach będziecie mogli zobaczyć także: Bartosza
Szczygielskiego, Justynę Bednarek, Zuzannę Orlińską i Agnieszkę Mielech!


Gdzie nas znaleźć?

Znajdziecie nas na fanpage’u Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki:
https://www.facebook.com/pg/MiedzypokoleniowyFestiwal
https://www.facebook.com/pg/MiedzypokoleniowyFestiwal/videos/?ref=page_internal
oraz pod hashtagiem #CzytankiNaCzasie.

Jeżeli przegapiliście któryś z filmów – nie musicie się martwić. Żaden z nich nie jest usuwany i można wracać do Swojego ulubionego video dowolną ilość razy.

http://m.szczycienski.wm.pl/2020/04/orig/czytanki-czytacze2a-30163.png