menu

Informacja dla Rodziców

2020-08-30 12:44:18 (ost. akt: 2020-08-30 23:17:03)

Drodzy Rodzice. Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/2021. Sytuacja epidemiczna sprawiła, że będziemy pracować zgodnie z nowymi procedurami bezpieczeństwa. Jesteśmy na to przygotowani i czekamy z radością na Wasze Dzieci.

Prosimy, aby przed rozpoczęciem roku szkolnego zapoznali się Państwo z Zarządzeniem Dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 1 ,,Bajka” w Szczytnie w sprawie: wprowadzenia procedur mających na celu zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19 w trakcie prowadzonych w przedszkolu zajęć oraz z bieżącymi aktualnościami.

Znajdziecie to Państwo w zakładkach: „DLA RODZICÓW” i „DOKUMENTY”.

Jednocześnie prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie załączników:

•nr 1 „Informacja dotycząca stanu zdrowia dziecka”

Informacja dotycząca stanu zdrowia dziecka

•nr 5 „Zgoda na pomiar temperatury”


Zgoda na pomiar temperatury

Jeżeli nie mają Państwo możliwości wydrukowania w/w dokumentów można będzie je wypełnić w przedszkolu w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny:

Dyrektor 698 393 168

Wicedyrektor, Wychowawcy, Księgowość (89) 676 08 60


Link do Wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi do lat 3:

https://www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3--iv-aktualizacja